Twoja rodzina zasługuje na Życie Bez Chemii. Od zaraz.

Dlaczego? Obejrzyj ten krótki film - wyjaśnimy w nim wszystko.

"To chemia w jedzeniu, kosmetykach i środkach czystości odbiera nam zdrowie!"

Czas na działanie nadszedł już teraz.

Chemia otacza nas zewsząd. Nasycenie nią przeróżnych produktów drastycznie wzrosło na przestrzeni ostatnich 25 lat.

I nie dotyczy to tylko żywienia, choć jest to jeden z głównych problemów. Zwłaszcza w kontekście nowych umów międzynarodowych, które pozwolą na import żywności modyfikowanej genetycznie, tańszej, która będzie wypierać tę zawierającą mniej szkodliwych substancji.

Życie bez chemii to współcześnie jednak głębszy problem: to parabeny w kosmetykach, to szkodliwe substancje, które wnikając w nasze ubrania podczas płukania w płynach zapachowych, a następnie poprzez kontakt ze skórą wnikają do nas, a w końcu to brak rzetelnego informowania o szkodliwości tych substancji. To nie przełoży się na nasze zdrowie po tygodniu czy dwóch, ale stałe spożywanie i stosowanie chemicznych środków znajduje w końcu odbicie w setkach chorób, które nas współcześnie trapią: wręcz epidemia raka, wszechobecne Hashimoto, problemy z ciśnieniem i układem krążenia. Można by tak wymieniać długo.

Dlatego poznajcie bliżej świat, który jest póki co dostępny dla każdego z nas, w którym można chemię mocno ograniczyć.


Życie Bez Chemii - dobra zmiana jest w naszym zasięgu! 

Ta pozycja to prawdziwe kompedium wiedzy na temat tego jak powinno wyglądać życie każdego z nas - życie z maksymalnym ograniczeniem środków chemicznych. Z tego eBooka dowiesz się nie tylko jak naturalnie postępować przy bólu ucha, zapaleniu zatok czy też sezonowej alergii. Dowiesz się także jak przyrządzać łatwym sposobem domowe kosmetyki oraz jak i czym sprzątać dom. A każda podpowiedź zawiera konkretny przepis jak to wykonać.

Na ponad 130 stronach prezentowanych jest kilkadziesiąt przeróżnych wartościowych porad. Ten eBook to absolutny "must-have" dla osób, które poważnie myślą o wyeliminowaniu chemii ze swojego życia.

Mnóstwo przepisów jak radzić sobie z typowymi i mniej typowymi problemami zdrowotnymi: od bólu ucha po sezonowe alergie.

W eBooku znajdziesz przepisy jak wyeliminować chemię z codziennej pielęgnacji, jak przygotować perfumy i co zrobić z trądzikiem.

Nie wiesz czym umyć naczynia lub jak zrobić domowy płyn do czyszczenia różnych powierzchni? Wszystko Ci pokażemy.


Jakie rozwiązania znajdziesz 
w Życiu Bez Chemii?

    Chrapanie, choć wydaje się być czymś błahym, to jednak może wpływać negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale również relaks innych członków rodziny. Zdecydowanie nie zapewnia ono zdrowego snu, po którym czujemy się wypoczęci.

Dyskomfort wywołany przez zakażenie dróg moczowych może być naprawdę okropny. Uciążliwe jest też chodzenie co kilka minut do łazienki, w celu oddania kilku kropli moczu. Poznaj 11 naturalnych sposobów na radzenie sobie z tymi problemami.

    Ból pleców potrafi skutecznie uprzykrzyć życie każdemu z nas. Poznaj sposoby łagodzenia bólu oraz 4 kroki do utrzymania zdrowego kręgosłupa.

Odświeżacze powietrza, płyny do mycia naczyń czy płyny do płukania - te substancje przedostają się do naszego organizmu przez układ oddechowy lub skórę. Dzień za dniem. Nie narażajmy siebie i rodziny - poznajcie sposoby, dzięki którym łatwo zamienicie trujące środki na naturalne nie szkodzące Wam i Waszym dzieciom.

A także m.in.: sposoby na tłustą cerę, spierzchnięte usta, trądzik, bezsenność, zaparcia, naturalnie piękne włosy, naturalne środki do prania i czyszczące i...

...i wiele, bardzo wiele więcej na ponad 130 stronach!

Dla osób posiadających już pierwszą część naszego poradnika mamy dobrą wiadomość - powstała kolejna część tej pomocnej publikacji.

Życie bez chemii cz.2

Entuzjastyczne przyjęcie pierwszej części skłoniło nas do rozwijania pomysłów na to jak możemy w naszym codziennym życiu eliminować szkodliwą chemię, na różnych jego płaszczyznach.

Opisane tu przykłady są tymi, które zaczerpnęliśmy z własnych doświadczeń, a także zasłyszanych i sprawdzonych od naszych bliskich i znajomych.

W tej części koncentrujemy się na problemach zdrowotnych jak biegunki, choroby kobiece czy grzybice stóp. Nie zabraknie też porad kosmetycznych, a ostatni rozdział poświęcony jest utrzymaniu czystości w naszych domach.

Uwolnij się od trucizn
- zacznij
Życie Bez Chemii

eBooki, które powinny być w każdym domu.

Kupując dowolną część przygotowanych eBooków otrzymasz od nas specjalny kod rabatowy, uprawniający do 20% zniżki na wszystkie ekologiczne środki czystości i kosmetyki znajdujące się w naszym sklepie online.

34,50 zł

29,90 zł

W zestawie taniej!

Decydując się na zakup 1 i 2 części naszego poradnika możesz je mieć w atrakcyjnej cenie 

49,00 zł

Zobacz opinie o eBooku Życie Bez Chemii:

"Otwiera oczy na rzeczy, o których wcześniej nie myślałam..."

"Dopóki człowiek nie usiądzie i nie zastanowi się jak potrafimy sobie szkodzić dopóty nie jest świadomy zagrożeń, które otaczają nas zewsząd - nas i nasze dzieci."

Bogusława Mińsk Mazowiecki

"Zrobiłam w domu rewolucję"

"Po przeczytaniu tego eBooka zrobiłam w domu rewolucję - właściwie wszystkie używane dotąd produkty powędrowały do kosza. Nie uświadamiałam sobie jak wiele zagrożeń w nich się znajduje oraz że naprawdę moża je zastąpić naturalnymi i domowymi środkami."

Anna Zabrze

Dołącz do tych, którzy żyją bez chemii

Wypada się tylko cieszyć, że rośnie świadomość społeczeństwa, także w kwestii zdrowego odżywiania i życia pozbawionego niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Jest jednak ciągle bardzo wiele na tym polu do zrobienia. To jak zdrowi będziemy my i nasze dzieci zależy tylko i wyłącznie od nas. 

To jak chorujemy zależy od tego jak żyjemy.

W ostatnich latach odnotowuje się stały wzrost zachorowań na choroby nowotworowe, mamy plagę autyzmu i Hashimoto. W ramach bloga Polaku, lecz się sam! zawsze promujemy te rozwiązania, które są dobre dla zdrowia i pozbawione są wpływu tego co słyszymy w mediach głównego nurtu - tych, które starają się narzucić nam sposób myślenia i rzekomego bezpieczeństwa. Dlatego promujcie ideę życia bez chemii wśród siebie i znajomych. Bo to chemia i stres wywołują w nas większość chorób - uniknąć możemy ich dzięki naszym mądrym wyborom.