Zanim zamówisz...

Życie Bez Chemii możesz mieć na 2 sposoby:

Sposób 1:

Pojedynczy eBook z wszystkimi gratisami opisanymi na poprzedniej stronie za 34,50zł:

"Życie Bez Chemii" ze wszystkimi
opisanymi gratisami w cenie 34,50zł

lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal:

Sposób 2:

Wszystkie gratisy + pakiet 6 wspaniałych eBooków za jedyne 97zł 84,50zł:

6 pięknych eBooków z poprzednio opisanymi gratisami, o wartości ponad 150zł, a wśród nich:

  • Życie Bez Chemii
  • 20 Pytań Do Twojego Lekarza Onkologa
  • Kuchnia Wolna Od Raka
  • Kurkuma i Jej 20 Inspirujących Przepisów
  • Moich 10 Codziennych Nawyków Prozdrowotnych - autorstwa Jerzego Zięby
  • 10 Super Produktów, Dzięki Którym Zachowasz Młodość

Ten cały pakiet możesz
mieć za jedyne 97zł 84,50zł!

lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal:

Poniżej przeczytasz więcej o tych eBookach

To absolutna premiera dostępna tylko u nas. Udało nam się namówić Jerzego Ziębę, by uchylił rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia i zdradził nam swoich 10 prozdrowtnych nawyków, które stosuje na codzień - czasem zupełnie odruchowo, gdyż nawyk staje się drugą naturą człowieka. Z eBooka dowiemy się co Jerzy Zięba pija i jada, co trzyma w swojej cukiernicy, jaka jest jego ulubiona przyprawa i dlaczego umiejętność wybaczania innym jest tak istotna dla naszego zdrowia.​Ten eBook jest dostępny tylko u nas, nie dostaniecie go nigdzie indziej!20% dochodów z jego sprzedaży przeznaczymy na fundację Polacy dla Polaków, do której wsparcia gorąca Państwa zachęcamy.

Jeśli jeszcze nie znacie historii Chrisa Warka to koniecznie powinniście ją poznać. Jako dwudziesto-kilkulatek został zdiagnozowany z rakiem jelita grubego. Dzięki niesamowitemu uporowi oraz woli walki o własne życie postanowił nie ulec presji otoczenia i rozpoczął kurację wszelkimi dostępnymi środkami alternatywnymi. Rozgoryczony podejściem służby zdrowia do jego choroby i nie zwracaniem uwagi na mnóstwo istotnych faktów (jak choćby dieta) stworzył zestaw pytań jakie chory koniecznie powinien zadać swojemu lekarzowi prowadzącemu. Lektura o tyle wstrząsająca co pokazująca, że musimy walczyć o swoje prawa, a wiele pytań na tyle uniwersalnych, że świetnie pasują do wielu innych schorzeń. Więcej na temat historii Chrisa Warka możecie przeczytać tutaj >>

Wiele codziennych czynności, które wykonujemy w kuchni i nie tylko obarczonych jest ryzykiem, że nieświadomie absorbujemy substancje, które są potencjalnie rakotwórcze. Z tego eBooka poznasz 12 zasad, dzięki którym będziesz mógł ograniczyć ryzyko narażania się na styczność z produktami, które są bardzo niezdrowe i w ogóle nie powinny znajdować się w naszym najbliższym otoczeniu. Przedstawione zasady każdy z nas powinien natychmiast wdrożyć do naszego życia, zwłaszcza biorąc pod uwagę środowisko w jakim obecnie żyjemy.

Kurkuma to jedna z najbardziej popularnych w Indiach przypraw. Stosowana jest od ponad 5000 lat, a jej wyjątkowe właściwości lecznicze mogą stanowić klucz do rozwiązania dręczącej naukowców zagadki, dlaczego ludność Indii niemal nie choruje na Alzheimera i cieszy się doskonałą formą fizyczną i umysłową do późnej starości.W tym eBooku dowiesz się nie tylko więcej o właściwościach kurkumy, ale przede wszystkim damy Ci 20 przepisów na to jak kurkumę stosować na codzień w przeróżnych daniach. Smacznego!​

Jedzenie może nie tylko leczyć. Jedzenie pozwala nam też na dłuższe cieszenie się dobrą kondycją. Istnieją produkty, które regularnie spożywane będą opóźniały procesy starzenia się naszych organizmów. W tym eBooku przedstawimy Ci 10 z nich, a oprócz tego otrzymasz kilkanaście przepisów jak wykorzystać te produkty w Twojej codziennej kuchni.

I oczywiście opisywany głównie eBook, czyli ponad 130-stronicowe "Życie bez chemii". To prawdziwe kompedium wiedzy na temat tego jak powinno wyglądać życie każdego z nas - życie z maksymalnym ograniczeniem środków chemicznych. Z tego eBooka dowiesz się nie tylko jak naturalnie postępować przy bólu ucha, zapaleniu zatok czy też sezonowej alergii. Dowiesz się także jak przyrządzać łatwym sposobem domowe kosmetyki oraz jak i czym sprzątać dom. A każda podpowiedź zawiera konkretny przepis jak to wykonać.Na ponad 130 stronach prezentowanych jest kilkadziesiąt przeróżnych wartościowych porad. Ten eBook to absolutny "must-have" dla osób, które poważnie myślą o wyeliminowaniu chemii ze swojego życia.

lub jeśli wolisz zapłać przez PayPal: